Petr Švancara

Petr Švancara

Petr Švancara (* 5. listopadu 1977, Brno, Československo) je bývalý profesionální český fotbalový útočník. Velkou část kariéry strávil ve Zbrojovce Brno. V české nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů, v nichž vstřelil 59 branek. Ve slovenské nejvyšší soutěži zasáhl do 15 zápasů a dal 3 góly.

Je to fotbalista s výbornou technikou a specifickým herním stylem. Jeho fotbalovým vzorem je Argentinec Diego Maradona. V kabině i mimo ni byl znám jako bavič okolí. Ve své profesionální kariéře hrál v ČR a na Slovensku a připsal si jeden start v české reprezentaci do 21 let. Po skončení kariéry zahájil spolupráci s Českou televizí jako fotbalový expert. V říjnu 2015 jej angažoval klub FC Zbrojovka Brno do svého sportovního a reklamního úseku.

1. hra - Tři, dva, jedna

Hra Tři, dva, jedna na téma Pan František Kulich šel na pohřeb svého kamaráda z dětství a když tam dorazil, zjistil, že je na špatném pohřbu.

2. hra - Detektor lži

Hra Detektor lži na téma Pán přišel k architektovi nechat si navrhnout dům.

3. hra - Dva v jednom

Hra Dva v jednom na téma V supermarketu vedoucí zaučuje nového brigádníka.

4. hra - Situace

Hra Situace na téma Státní vyznamenání.

5. hra - Překlad

Hra Překlad na téma Projev na vědeckém kongresu, kdy byla ve finské laboratoři vyšlechtěna nová želva, která je rychlejší než kůň a může se používat zároveň jako pozemní dron. Je schopna získávat důležité informace politického charakteru a už ji finská armáda nasadila proti afghánským turistům.

6. hra - Párty

Bohouš - oloupaný banán
Igor - vykastrované morče
Michal - ateistický kněz
Petr - brněnský orloj

 

Dano - červ v tequile
Igor - badmintonový míček
Michal - lavina
Petr - víla Amálka

Hra Detektor lži na téma Disciplinární komise a fotbalista.